O Nas

Firma Boskat S.C.

boskatZakład Projektowo-Usługowo-Handlowy – BOSKAT powstał w 1998 roku. Zakład wykonuje prace inwestycyjne, budowlane oraz remontowe.

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, co pozwala prowadzić pracę z pełnym nadzorem budowlanym – kierownik robót, kierownik budowy. Roboty wykonywane są przez pracowników którzy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów materiałów i przedstawicieli handlowych co pozwala realizować zadania zgodne z technologią i zastosowanie najlepszych materiałów dostosowanych do konkretnych robót.

Wieloletnia współpraca z firmami branżowymi – instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, wentylacje, klimatyzacje i inne, pozwala naszej firmie realizować kompleksowo roboty inwestycyjne jako generalny wykonawca, co poprzez koordynację (lata współpracy) gwarantuje rzetelną i zgodną z harmonogramem realizację wykonania najbardziej skomplikowanych zadań.

Wykonujemy również prace projektowe, konsultacje i porady w celu rozwiązania trudnych problemów technicznych, napotkanych podczas prac remontowych, modernizacyjnych i rozbiórkowych.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i terminowość wykonywanych prac.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Napisz do nas lub zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę współpracy.

Skontaktuj się